Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów Gamma działa w zakresie sprawdzenia oraz oceny prawidłowości działania poszczególnych zespołów i układów pojazdu w szczególności pod względem bezpieczeństwa jazdy i ochrony środowiska. Stacja jest również upoważniona do umieszczenia nadanych cech identyfikacyjnych pojazdu.

Stacja Kontroli Pojazdów Gamma prowadzi również liczne akcje zapewniające możliwość bezpłatnego sprawdzenia samochodu. Dbamy bowiem o bezpieczeństwo naszych klientów przez cały rok, a nie tylko pordczas obowiązkowego przeglądu technicznego wpisywanego do dowodu. Podczas naszych akcji wielu kierowców uniknęło poważnych awarii dzięki wczesnemu zdiagnozowaniu usterki, tym samym zapewniając sobie i innym większe bezpieczeństwo podczas jazdy.

Zapraszamy do nas na ul. Katowicką 73 w Świętochłowicach od pon. do pt. w godzinach 7.00 -19.00 oraz w sob. w godzinach 7.00 - 14.00.

UWAGA!

Poszukiwani diagności samochodowi.

W związku z dynamicznym rozmowjem naszego Centrum motoryzacyjnego w Świętochłowicach poszukujemy diagnostów samochodowych. Ofrujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w miłej atmosferze i komfortowych warunkach. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z kierownikiem centrum, Panem Damianem Śledź lub przesłanie CV na adres mailowy: damian.sledz@auto-bud.com.pl . Superchop czeka:)