Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Omega przeprowadza badania techniczne wszystkich pojazdów zarejestrowanych. SPRAWDZAMY WSZYSTKO, CO JEŹDZI!

KOD STACJI: SRS/005

Stacja Kontroli Pojazdów obsługuje także pojazdy wyposażone w instalacje LPG.

Grupa AUTO-BUD dbając o swoich klientów do każdego przeglądu rejestracyjnego oferuje słodki upominek lub trzy bezpłatne mycia samochodu na Bezdotykowej Myjni BETA.

Ponadto Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Omega stanowi gratkę dla fanów Agenta 007. We wnętrzu stacji można zobaczyć przekrój plakatów promujących poszczególne filmy ze słynnym agentem.

Michał Kozłowski

Michał Kozłowski

Kierownik stacji - diagnosta

To diagnosta z 21- letnim doświadczeniem, zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia. Dzięki temu przegląd na Omedze przebiega miło i przyjaźnie. Dokładne sprawdzenie samochodu to jedno, ale liczy się także podejście do ludzi. - tą zasada kieruje się codziennie w pracy. Może także dlatego Michał jest kierownikiem stacji. Jego pasją są podróże i caravaning.

kom.: 506 113 356

Czytaj więcej »
Szczepan Mańka

Szczepan Mańka

Diagnosta

To najbardziej doświadczony diagnosta w naszym teamie. Na stacjach kontroli pojazdów przepracował już 40 lat i skontrolował dziesiątki tysięcy samochodów. Motoryzacja stała się jego pasją, dzięki czemu w pracy jest nadal pogodny. Posiada komplet uprawnień zapewniających możliwość pracy zarówno na podstawowych jak i okręgowych stacjach kontroli. W wolnych chwilach spędza czas z wnukami bawiąc się z nimi i pomagając spełnić ich marzenia np. wożąc ich na treningi.

kom.: 508 921 558

Czytaj więcej »
Iwona Kozłowska

Iwona Kozłowska

Doradca klienta

To jedna z niewielu kobiet w tej jakże męskiej branży, która niezwykle szybko odnalazła się na Stacji Kontroli Pojazdów. Z uśmiechem pomaga naszym diagnostom oraz usprawia pracę na stacji. Dla rozrywki lub słuchać muzyki i jeździć na camping.

Czytaj więcej »
Marcin Kazuch

Marcin Kazuch

Diagnosta

Marcin dzięki kilkuletniemu doświadczeniu jako mechanik samochodowy doskonale zna się na samochodach. Potrafi jak każdy szanujący się mechanik samochodowy wyczuć niemal na słuch czy coś złego nie dzieje się z samochodem. 

Czytaj więcej »