To jedna z najnowocześniejszych myjni bezdotykowych na Śląsku. Została skonstruowana w taki sposób aby zapewnić najlepszą jakość mycia w możliwe najkrótszym czasie. Jednocześnie zastosowanie nowatorskich rozwiązań gwarantuje ochronę środowiska oraz możliwość zmniejszenia kosztów utrzymania myjni, co za tym idzie szansę zaoferowani niższej ceny mycia dla klienta.

1 zł = 60 sekund mycia

Ponadto myjnia została zaprogramowana na 5 zoptymalizowanych programów, które gwarantują nie tylko dokładne umycie samochodu, ale także zabezpieczenie karoserii przed ponownym zabrudzeniem. Szczegółowy opis programów dostępny poniżej.

Nasza myjnia czynna jest codziennie w godzinach 7.00 - 22.00.

Przed pierwszym myciem samochodu zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWODZTWA ŚLĄSKIEGO NA LATA 2007-2013.

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Firma „AUTO-BUD” Spółka z o.o. jest beneficjentem projektu „Budowa myjni bezdotykowej TechWash w wersji solarnej, tj. z kolektorami słonecznymi wspomagającymi pracę układu grzewczego przy Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Rudzie Śląskiej, ul. Stara 1.”

Wartość projektu: 1 207 800,00 zł

Wartość dofinansowania: 200 000 zł

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl