Grupa AUTO-BUD to kompleks obiektów motoryzacyjnych mieszczących się w Rudzie Śląskiej i Świętochłowicach.

Jako pierwsza powstała okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Omega, która już od 8 lat sprawdza sprawność techniczną rudzkich pojazdów. W późniejszych latach obiekt na Goduli rozwinął się o stację LPG oraz mały warsztat samochodowy specjalizujący się w zakładaniu i serwisowaniu instalacji LPG. W 2012 roku na rogu Joanny i Starej powstała nowoczesna Myjnia Bezdotykowa Beta, która przekonała już tysiące klientów do częstego i szybkiego mycia swoich aut.

Drugą lokalizacją Grupy AUTO-BUD była Stacja Kontroli Pojazdów Alfa, mieszcząca się w zaciszu ptasiego osiedla w dzielnicy Bykowina w Rudzie Śląskiej. Jest to mała, przyjazna stacja kontrolująca pojazdy okolicznych mieszkańców, na których zawsze po przeglądzie czeka słodki upominek.

Najnowszym nabytkiem Grupy AUTO-BUD jest Centrum Motoryzacyjne w Świętochłowicach. Jest to zdecydowanie największa inwestycja grupy, bowiem mieści się tu kilkanaście doskonale wyposażonych stanowisk warsztatowych, wulkanizacja, stacja kontroli pojazdów, sklep auto-części oraz biuro obsługi klienta. W niedalekiej przyszłości ma powstać także myjnia bezdotykowa.

Grupa AUTO-BUD to także działania charytatywne oraz wsparcie dla lokalnych inicjatyw. Co roku bierze udział w darmowym sprawdzaniu rudzkich samochodów w ramach akcji Wiadomości Rudzkich Bezpieczny samochód, bezpieczna rodzina. Wspiera domy dziecka, wydarzenia sportowe oraz liczne wydarzenia mające na celu wspieranie rodziny.